Ir šitais metais rezultatą ant "thumbnailo" rašysit? Gal nevarkit su tom apžvalgom tada, nes rezultatą mes galim ir livescore pasižiūrėt.
Labai įdomu ir tokius pažiūrėt, ačiū!
Lietuvoje yra vienas Žalgiris ir jis Kaune