Ervinai,nepabosta iš vieno podcast'o bėgioti į kitą...??
Kas su garsu vyrai.
kodėl tiek mažai reklamos šitam jūsų kanalui? 45 subai, 1000peržiūrų ,o kokybė(ir investicijos) tikrai verta daugiau.